Agregaty hydrauliczne firmy LABORTECH zostały zaprojektowane tak, aby spełnić najwyższe wymagania serwohydraulicznych maszyn wytrzymałościowych i systemów testujących. Nasze agregaty hydrauliczne są podzielone na następujące kategorie:

HAS – agregaty hydrauliczne przeznaczone do prób statycznych, pracujące przy stałym ciśnieniu 350 bar.

HAS-G – agregaty hydrauliczne przeznaczone do prób statycznych, pracujące przy stałym ciśnieniu 350 bar i ciśnieniu dla uchwytów hydraulicznych 160, 350 lub 480 bar.

HAG-H – hybrydowe agregaty hydrauliczne do uchwytów hydraulicznych 160, 350 lub 480 bar.

HAD – agregaty hydrauliczne przeznaczone do testów dynamicznych, pracujące przy stałym ciśnieniu 210 lub 280 barów.

Wszystkie nasze agregaty hydrauliczne mają na celu spełnienie najbardziej wymagających warunków, takich jak:

EKOLOGIA, HAŁAS I UŻYTECZNOŚĆ

HAS – agregat hydrauliczny do testów statycznych

HAS-G – agregat hydrauliczny do testów statycznych i uchwytów hydraulicznych

HAG – hybrydowy agregat hydrauliczny do uchwytów hydraulicznych

HAD – agregat hydrauliczny do testów dynamicznych

Cylindry hydrauliczne

Zainteresowanych ofertą na agregat hydrauliczny zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza:

Drodzy Klienci, informujemy iż specyfikacja techniczna każdego oferowanego przez nas urządzenia, oprogramowania czy akcesorium może ulec zmianie, ponieważ nasze produkty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zgodnie z naszą ideą – od pomysłu do realizacji. Z tego powodu karty katalogowe dostępne na naszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do oceny technicznej w ramach prowadzonych zapytań ofertowych oraz przetargów. Z uwagi na szerokie spektrum oferowanych produktów, dane techniczne zamieszczone w kartach katalogowych stanowią jedynie część parametrów danego produktu i nie są na bieżąco aktualizowane. Jedynie dokumentacja przesłana bezpośrednio do Klienta z naszych oficjalnych adresów e-mail bądź w wersji papierowej na adres siedziby firmy może stanowić podstawę do weryfikacji zgodności przedstawionej oferty z wymaganiami Klienta.