MODERNIZACJA URZĄDZEŃ

Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych, wspartych niezbędnymi usługami w zakresie urządzeń badawczych. Dla Klientów, którzy posiadają już w swoich zasobach maszyny wytrzymałościowe takie jak: ZD/EDZ/EU20, ZD/EDZ/EU40, ZD/EDZ/EU100, aby osiągnąć ten cel oferujemy usługę ich modernizacji. Wykonujemy modernizacje maszyn wytrzymałościowych, młotów udarnościowych oraz twardościomierzy.

Przykładowo – modernizacja maszyny wytrzymałościowej ZD40 polega na zastąpieniu pierwotnego analogowego układu pomiarowego i sterowniczego nowym układem MHS 13-0, MHS 13-1 lub MHSD 13-1, którego podstawą jest elektronika pomiarowa z 4-8 kanałami pomiarowymi oraz programami testującymi Test&Motion oraz DYNAMIC. W zależności od zakresu dostarczamy nową jednostkę hydrauliczną, nową elektronikę kontrolno-pomiarową, olejowy czujnik siły, czujnik drogi, rozbudowane oprogramowanie  testujące,  a także akcesoria do maszyny wytrzymałościowej, takie jak m.in.  ekstensometr, uchwyty hydrauliczne, uchwyty do prób gwintowanych itp.
Są to akcesoria, którymi standardowo wyposażamy nowe maszyny wytrzymałościowe.

Modernizacja maszyny wytrzymałościowej może obejmować wykonanie kompletnego lub częściowego remontu poprzez dodanie tylko określonych elementów, jak np.: uchwyty, przyrządy do rozciągania, ściskania, zginania, do obciążeń statycznych oraz cyklicznych. Pełen zakres modernizacji obejmuje również regenerację elementów, wymianę łożysk, malowanie i ogólne odświeżenie wyglądu maszyny.

Zainteresowany ofertą na modernizację urządzeń zachęcamy do odwiedzenia poniższej podstrony na naszej stronie internetowej:

15.02.2021

26. URODZINY FIRMY LABORTECH

Pragniemy poinformować, iż producent oferowanych przez nas urządzeń – firma LABORTECH s.r.o obchodzi 26. urodziny!

Serdecznie gratulujemy i kierujemy wyrazy uznania do firmy LABORTECH z okazji 26-lecia istnienia firmy.

Z okazji urodzin firmy pragniemy serdecznie podziękować za dotychczasową owocną współpracę oraz życzyć dalszych sukcesów w dążeniu do wyznaczonych celów. Ponadto mamy nadzieję, że nasze stosunki przez kolejne lata będą układały się tak pomyślnie, jak do tej pory.

Niech 26. rocznica rozpoczęcia działalności firmy stanowi dla Wasźródło siły i inspiracji do dalszych projektów i innowacji w kierunku urządzeń do badania właściwości mechanicznych materiałów.

Raz jeszcze serdecznie gratulujemy.

Zespół LaborTech Polska

15.02.2021

WSTĘPNA AKCEPTACJA ONLINE URZĄDZEŃ LABORTECH

Nieustannie poszukujemy sposobów na ulepszanie usług dla naszych Klientów i Partnerów Biznesowych. Z tego powodu korzystamy z najnowocześniejszych innowacyjnych materiałów i technologii, które otwierają nowe możliwości komunikacji z Klientem. Razem z producentem – firmą LABORTECH, pragniemy zapewnić Państwu możliwość WSTĘPNEJ AKCEPTACJI ONLINE naszych urządzeń, takich jak maszyny wytrzymałościowe czy młoty Charpy’ego. Chcemy umożliwić Klientom zweryfikowanie niezawodności zakupionych maszyn, całkowicie bezpiecznie i wygodnie, bezpośrednio z ich własnego biura…

W ramach WSTĘPNEJ AKCEPTACJI ONLINE gwarantujemy Państwu:

  • Demonstrację funkcjonalności maszyny i jej komponentów
  • Przetestowanie dostarczonych przez Państwa próbek
  • Wprowadzenie do podstawowych funkcji oprogramowania
  • Weryfikację wyników badań z wygenerowaniem raportu z badań
  • Zapewnienie transmisji online na żywo w rozdzielczości Full HD
  • Możliwość podłączenia nieograniczonej liczby osób oglądających transmisję
  • Komunikacja on-line podczas transmisji na żywo
  • Zapewnienie dostępu do nagrania wideo z transmisji w ciągu 48 godzin i więcej…

WSTĘPNE AKCEPTACJE ONLINE stają się standardową i integralną częścią dostaw naszych maszyn i urządzeń…

W razie wszelkich pytań, zapraszamy do kontaktu, celem uzyskania bardziej szczegółowych informacji na temat wstępnej akceptacji ONLINE.

09.12.2020

25-LECIE FIRMY LABORTECH

W tym roku świętujemy 25-lecie firmy LABORTECH!

Drodzy Klienci, partnerzy biznesowi, dostawcy i przyjaciele LaborTech Polska.

W tym roku mija 25 lat od założenia czeskiej firmy LABORTECH – producenta oferowanych przez nas urządzeń. LABORTECH jest obecnie jedynym producentem maszyn do badań niszczących w Europie Środkowej i Wschodniej, który zdobył też silną pozycję na rynku światowym.

Początki nie były łatwe…

25 lat temu, gdy w na świecie pojawiły się nowe metody w dziedzinie inżynierii materiałowej, niewielu z Nas było w stanie wyobrazić sobie czeską firmę skupioną na produkcji maszyn do testowania właściwości mechanicznych różnych materiałów. W tym czasie „Konkurencyjne firmy z krajów zachodnich miały większe doświadczenie, ale my, mając większą motywację i entuzjazm, postanowiliśmy spełnić nasze marzenia, aby rozpocząć projektowanie i produkcję własnych maszyn” – wspomina dyrektor firmy LABORTECH Vladan Dušek.

Według słów Vladana Duška „Jak każda nowa firma wchodząca na rynek, na którym zagraniczna konkurencja jest mocno zakorzeniona od wielu lat, musieliśmy poświęcić dużo energii i czasu, aby w końcu zdobyć nasze miejsce w branży. Pomogła nam, ośmielę się powiedzieć, gotowość do działania i doskonała świadomość naszej konkurencji, a także znajomość jej słabych punktów.”

Showroom w siedzibie firmy LABORTECH w Opawie w latach 1998-99
Hala produkcyjna firmy LABORTECH w latach 1998-99

Wytrwałość się opłaca…

Od samego początku istnienia firmy LABORTECH Czesi kładli nacisk na ścisłą współpracę z Klientami przy realizacji wszystkich projektów, zapewniając wsparcie na samym początku projektu i wiele lat po nim. Przez to właśnie Klienci wracają do nas z kolejnymi zamówieniami. Jest to jeden z kluczowych czynników sukcesu czeskiego producenta. Dzięki wytrwałości firma LABORTECH zdobyła silną pozycję na rynku czeskim, a ich wysokie ambicje spowodowały poszerzenie zasięgu firmy o rynki zagraniczne, w tym rynek polski. Urządzenia firmy LABORTECH spełniają nawet największe wymagania naszych Klientów z ponad 20 branż i instytucji naukowych.

Showroom w siedzibie firmy LABORTECH w Opawie w latach 2019-2020
Hala produkcyjna firmy LABORTECH w latach 2019-2020

LABORTECH za 25 lat?

„Myślę, że w ciągu ostatnich 10 lat poczyniliśmy ogromny postęp w poprawie świadczenia usług dla Klientów i partnerów biznesowych, ale także w wewnętrznych procesach i systemach firmy. Chcemy nadal poszerzać naszą działalność na nowych rynkach. Wyobrażam sobie LABORTECH za następne 25 lat jako firmę, która jest w pełni ugruntowana na rynkach światowych i przełamuje ogólny mit, że międzynarodowe korporacje z ponad 100-letnią historią i wieloma tysiącami pracowników muszą automatycznie być najlepszą gwarancją jakości, a postęp technologiczny udowodni, że nawet mniejsze firmy z pozornie nieistotnych krajów mogą dostarczać najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne i nowoczesne podejście do świata inżynierii materiałowej. ” – Vladan Dušek, dyrektor firmy LABORTECH.

20.03.2020


MODERNIZACJA STRONY INTERNETOWEJ

Rozpoczęliśmy modernizację naszej strony internetowej!

Pierwsza część nowej wersji strony została już uruchomiona. Znajdą tam Państwo odmienioną sekcję Produktów. Jest ona bardziej czytelna i zawiera wiele zdjęć i filmów związanych z naszymi urządzeniami.

Jeśli chcą Państwo zapoznać się z serią elektromechanicznych maszyn wytrzymałościowych proszę kliknąć w poniższy przycisk.

18.02.2020