LABORTECH oferuje szeroką gamę w pełni zintegrowanych maszyn wytrzymałościowych dynamicznych i zmęczeniowych w zakresie od 1000 N do 2 MN. Maszyny osiowo-skrętne i dymamiczne wyposażone w napędy serwohydrauliczne, serwoelektryczne oraz liniowe umożliwiają przeprowadzanie badań dynamicznych i zmęczeniowych, w tym stacje osiowo-skrętne lub dynamiczne o szerokim zakresie.

 

Wszystkie nasze rodzaje maszyn wytrzymałościowych dynamicznych i zmęczeniowych są zaprojektowane tak, aby Klient mógł w pełni polegać na ich funkcjonalności przy wysokich cyklach, testach niskocyklowych zmęczeniowych, propagacji i rozwoju pęknięć, testach skręcania dwuosiowego i osiowego, odporności na pękanie oraz wielu innych badaniach.

 

 

 

 

Naszym celem jest dostarczanie Klientom nowoczesnych rozwiązań technologicznych. Intuicyjne
i bezproblemowe oprogramowanie testujące firmy LABORTECH gwarantuje niezawodny przekaz uzyskanych wyników badań do wewnętrznej sieci firmy Klienta. Posiadamy szeroką gamę akcesoriów, które mogą z łatwością uzupełnić oferowane urządzenie.

 

 

Pobierz prospekty urządzeń

 

 

Serwohydrauliczna, pionowa, dynamiczna,
dwukolumnowa maszyna wytrzymałościowa

Serwohydrauliczna, pionowa, dynamiczna, osiowo-skrętna, dwukolumnowa maszyna wytrzymałościowa

 

Serwohydrauliczna, pozioma, dynamiczna,
czterokolumnowa maszyna wytrzymałościowa

Stanowisko do prób statycznych
i dynamicznych

 

Serwohydrauliczna, dwuosiowa, dynamiczna maszyna wytrzymałościowa

Elektromechaniczne siłowniki testujące

 

Zainteresowanych ofertą na maszynę dynamiczną zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza:

 

 

Drodzy Klienci, informujemy iż specyfikacja techniczna każdego oferowanego przez nas urządzenia, oprogramowania czy akcesorium może ulec zmianie, ponieważ nasze produkty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zgodnie z naszą ideą – od pomysłu do realizacji. Z tego powodu karty katalogowe dostępne na naszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do oceny technicznej w ramach prowadzonych zapytań ofertowych oraz przetargów. Z uwagi na szerokie spektrum oferowanych produktów, dane techniczne zamieszczone w kartach katalogowych stanowią jedynie część parametrów danego produktu i nie są na bieżąco aktualizowane. Jedynie dokumentacja przesłana bezpośrednio do Klienta z naszych oficjalnych adresów e-mail bądź w wersji papierowej na adres siedziby firmy może stanowić podstawę do weryfikacji zgodności przedstawionej oferty z wymaganiami Klienta.