Firma LABORTECH posiada wieloletnie doświadczenie w produkcji dynamicznych systemów równoważących. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno standardowe wyważarki pionowe i poziome, jak i półautomaty i automaty wyważające na liniach kontrolnych z różnymi opcjami korekcji niewyważenia, w tym bogaty wybór akcesoriów, którymi można łatwo wyposażyć oferowane przez nas maszyny.

 

 

 

Wszystkie oferowane przez nas wyważarki są zaprojektowane w taki sposób, aby Klient mógł w pełni polegać na ich bezpieczeństwie i funkcjonalności oraz wykonywać nawet najtrudniejsze zadania w zakresie dynamicznego wyważania części i komponentów.

 

Intuicyjne i bezproblemowe oprogramowanie testujące BALANCERTest, gwarantuje niezawodne, wygodne i intuicyjne wyważanie.

 

Pobierz prospekty urządzeń

 

 

Uniwersalna wyważarka pionowa VSV.1 o dużej czułości

Uniwersalna wyważarka pozioma VSH.1 o dużej czułości

 

Automatyczna wyważarka AVS.1 z korekcją przez spawanie za pomocą robota

Automatyczna wyważarka AVS.2 z korekcją przez spawanie za pomocą robota

 

Automatyczna wyważarka AVS.3 z korekcją przez wiercenie za pomocą manipulatora

Automatyczna wyważarka AVS.4 z korekcją przez wiercenie za pomocą manipulatora i tacy IO

 

Automatyczna wyważarka AVS.5 z korekcją przez wiercenie za pomocą manipulatora i tac

Automatyczna wyważarka AVS.6 z korekcją przez wiercenie – przenośniki taśmowe

 

Zainteresowanych ofertą na wyważarkę zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza:

 

 

Drodzy Klienci, informujemy iż specyfikacja techniczna każdego oferowanego przez nas urządzenia, oprogramowania czy akcesorium może ulec zmianie, ponieważ nasze produkty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zgodnie z naszą ideą – od pomysłu do realizacji. Z tego powodu karty katalogowe dostępne na naszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do oceny technicznej w ramach prowadzonych zapytań ofertowych oraz przetargów. Z uwagi na szerokie spektrum oferowanych produktów, dane techniczne zamieszczone w kartach katalogowych stanowią jedynie część parametrów danego produktu i nie są na bieżąco aktualizowane. Jedynie dokumentacja przesłana bezpośrednio do Klienta z naszych oficjalnych adresów e-mail bądź w wersji papierowej na adres siedziby firmy może stanowić podstawę do weryfikacji zgodności przedstawionej oferty z wymaganiami Klienta.