Firma LABORTECH oferuje kilka rodzajów komór temperaturowych. Zakres temperaturowy, jaki oferujemy zaczyna się od -196 °C, a kończy na +1600 °C. Do chłodzenia próbek używamy substancji gazowych i ciekłych, takich jak azot, alkohol lub specjalny olej silikonowy. Jesteśmy w stanie zaoferować komory temperaturowe do badania maszyn od najmniejszych gabarytów (testy penetracyjne) po komory, w których możliwe jest badanie całych wyrobów (hełmy strażackie, filtry itp.). Nasz rozwój w tej dziedzinie jest nieograniczony.

Komory temperaturowe…

…chłodzenie i ogrzewanie w cieczy, gazie i powietrzu przy jednoczesnej wysoce precyzyjnej kontroli…

Wybór odpowiedniej komory temperaturowej zależy od tego, czy ma być ona używana w maszynie wytrzymałościowej, czy też do schłodzenia próbki przed rozpoczęciem badania.

Z przyjemnością doradzimy, jak wybrać odpowiednią komorę temperaturową, dopasowaną do Państwa wymagań i potrzeb.

Pobierz prospekty komór temperaturowych

Komora temperaturowa serii TK

Komora temperaturowa serii TKK

Komora temperaturowa serii TKS

Zainteresowanych ofertą na komorę temperaturową zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza:

Drodzy Klienci, informujemy iż specyfikacja techniczna każdego oferowanego przez nas urządzenia, oprogramowania czy akcesorium może ulec zmianie, ponieważ nasze produkty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zgodnie z naszą ideą – od pomysłu do realizacji. Z tego powodu karty katalogowe dostępne na naszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do oceny technicznej w ramach prowadzonych zapytań ofertowych oraz przetargów. Z uwagi na szerokie spektrum oferowanych produktów, dane techniczne zamieszczone w kartach katalogowych stanowią jedynie część parametrów danego produktu i nie są na bieżąco aktualizowane. Jedynie dokumentacja przesłana bezpośrednio do Klienta z naszych oficjalnych adresów e-mail bądź w wersji papierowej na adres siedziby firmy może stanowić podstawę do weryfikacji zgodności przedstawionej oferty z wymaganiami Klienta.