Firma LABORTECH zajmuje wysoką pozycję w branży hydraulicznych maszyn wytrzymałościowych. Nasza oferta obejmuje uniwersalne maszyny wytrzymałościowe do badań rozciągania, ściskania, zginania, ścinania i skręcania przy obciążeniu próbek i całych wyrobów – serie H.1, H.2, H.3 do 5 MN, precyzyjne prasy hydrauliczne serii H.4 do 10 MN lub maszyny wytrzymałościowe do testów rozciągania o konstrukcji modułowej – serie H.7 do 10 MN i długości do 30 m.

Wszystkie oferowane przez nas hydrauliczne maszyny wytrzymałościowe są projektowane w taki sposób, aby Klient mógł w pełni polegać na ich funkcjonalności nawet przy wykonywaniu najbardziej wymagających testów z zakresu badań mechanicznych materiałów. Intuicyjne i bezproblemowe oprogramowanie testujące firmy LABORTECH gwarantuje uzyskanie wiarygodnych i miarodajnych wyników badań. Dostępna jest szeroka gama akcesoriów, którymi można łatwo doposażyć i ulepszyć oferowane nas urządzenie.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom zaawansowanych rozwiązań technologicznych popartych niezbędnymi usługami badawczymi. Z wielką chęcią doradzimy Państwu, jak wybrać odpowiednią maszynę wytrzymałościową, która odpowiada Twoim wymaganiom i potrzebom.

Pobierz prospekty urządzeń

Serwohydrauliczna, pionowa, statyczna, dwukolumnowa maszyna wytrzymałościowa

Serwohydrauliczna, pionowa, statyczna, czterokolumnowa maszyna wytrzymałościowa

Pozioma, statyczna – modułowa maszyna wytrzymałościowa

Zainteresowanych ofertą na maszynę hydrauliczną zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza: