Firma LABORTECH zajmuje wysoką pozycję w branży hydraulicznych maszyn wytrzymałościowych. Nasza oferta obejmuje uniwersalne maszyny wytrzymałościowe do badań rozciągania, ściskania, zginania, ścinania i skręcania przy obciążeniu próbek i całych wyrobów – serie H.1, H.2, H.3 do 5 MN, precyzyjne prasy hydrauliczne serii H.4 do 10 MN lub maszyny wytrzymałościowe do testów rozciągania o konstrukcji modułowej – serie H.7 do 10 MN i długości do 30 m.

 

Wszystkie oferowane przez nas hydrauliczne maszyny wytrzymałościowe są projektowane w taki sposób, aby Klient mógł w pełni polegać na ich funkcjonalności nawet przy wykonywaniu najbardziej wymagających testów z zakresu badań mechanicznych materiałów. Intuicyjne i bezproblemowe oprogramowanie testujące firmy LABORTECH gwarantuje uzyskanie wiarygodnych i miarodajnych wyników badań. Dostępna jest szeroka gama akcesoriów, którymi można łatwo doposażyć i ulepszyć oferowane nas urządzenie.

 

 

Naszym celem jest dostarczanie Klientom zaawansowanych rozwiązań technologicznych popartych niezbędnymi usługami badawczymi. Z wielką chęcią doradzimy Państwu, jak wybrać odpowiednią maszynę wytrzymałościową, która odpowiada Twoim wymaganiom i potrzebom.

 

 

Pobierz prospekty urządzeń

 

Serwohydrauliczna, pionowa, statyczna, dwukolumnowa maszyna wytrzymałościowa

Serwohydrauliczna, pionowa, statyczna, czterokolumnowa maszyna wytrzymałościowa

 

Pozioma, statyczna – modułowa maszyna wytrzymałościowa

 

 

Zainteresowanych ofertą na maszynę hydrauliczną zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza:

 

 

Drodzy Klienci, informujemy iż specyfikacja techniczna każdego oferowanego przez nas urządzenia, oprogramowania czy akcesorium może ulec zmianie, ponieważ nasze produkty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zgodnie z naszą ideą – od pomysłu do realizacji. Z tego powodu karty katalogowe dostępne na naszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do oceny technicznej w ramach prowadzonych zapytań ofertowych oraz przetargów. Z uwagi na szerokie spektrum oferowanych produktów, dane techniczne zamieszczone w kartach katalogowych stanowią jedynie część parametrów danego produktu i nie są na bieżąco aktualizowane. Jedynie dokumentacja przesłana bezpośrednio do Klienta z naszych oficjalnych adresów e-mail bądź w wersji papierowej na adres siedziby firmy może stanowić podstawę do weryfikacji zgodności przedstawionej oferty z wymaganiami Klienta.