O NAS

Siedziba firmy LaborTech Polska zlokalizowana jest w Oświęcimiu. Jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem czeskiej firmy LABORTECH s.r.o., której siedziba znajduje się w Opavie około 5 km od granicy z Polską.

Działamy na rynku europejskim i światowym od prawie 25 lat. Poprzez swój dynamiczny rozwój, nowoczesne technologie oraz znakomicie przeszkolonych pracowników, dostarczamy naszym Klientom najlepszej jakości urządzenia badawcze oraz usługi serwisowe.

Misją firmy LaborTech Polska jest zadowolenie Naszych Klientów i zdobycie Ich zaufania. Osiągamy to poprzez indywidualne podejście do Klienta, oferując pełen wachlarz maszyn i urządzeń, również tych specjalistycznych – dedykowanych na zamówienie Klienta, najlepiej dostosowanych do określonych potrzeb. Dokonujemy także modernizacji, kalibracji i wzorcowania takich urządzeń jak m.in. maszyny wytrzymałościowe, młoty Charpy’ego, twardościomierze.

Współpracujemy i stale poszerzamy współpracę z instytucjami naukowo-badawczymi, klastrami przemysłowymi czy ośrodkami przedsiębiorczości, innowacji oraz ośrodkami finansowymi. Wzbogacamy laboratoria Parków Technologicznych, Inkubatorów Technologicznych oraz Centrów Transferu Technologii.

 

Jeśli chcesz Nas lepiej poznać kliknij w link poniżej:

PREZENTACJA LABORTECH

1111

Gwarantujemy najwyższą jakość oferowanych urządzeń, obsługi oraz świadczonych usług.

Maszyny testujące LaborTech

LaborTech Polska