W naszej ofercie można znaleźć różnorodne urządzenia znakujące i identyfikujące, które są w stanie udoskonalić, przyspieszyć i uprościć pracę operatora i systemów zrobotyzowanych. Nasz asortyment jest w tej dziedzinie nieograniczony.

Znakowanie i identyfikacja próbek…

…dokładna logistyka próbek do badań i gotowych produktów…

Wybór odpowiedniego sposobu znakowania i zapisu próbek lub produktów zależy od zastosowania i identyfikacji – mechaniczne, laserowe, grawerowane itp.

Z przyjemnością doradzimy, jak wybrać odpowiedni system, który odpowiada Państwa wymaganiom i potrzebom.

ZI 1. URZĄDZENIE DO PRZYGOTOWANIA PRÓBEK – SERIA EMS

Urządzenie serii EMS zostało specjalnie zaprojektowane do oznaczania dokładnych odległości na próbkach rozciąganych w celu pomiaru wydłużenia po zerwaniu próbki, jeśli użytkownik nie używa ekstensometru do całkowitego zerwania. Do znakowania grawerowania używana jest dokładna końcówka, co nie powoduje zakłóceń w przeprowadzaniu badań.

Główne własności i funkcje:

  • Proste i precyzyjne wprowadzanie próbek do urządzenia, w tym mocowanie za pomocą dwóch (w większości przypadków) uchwytów mocujących
  • Elastyczne tłoczenie igły znakującej o długiej żywotności zapewnia gwarantowane jednolite znakowanie i podział z dokładnością 0,1 mm.
  • Powierzchnia mocowania uchwytów umożliwia trzymanie próbki w 100%
  • Pręty okrągłe i płaskie, a także pręty zbrojeniowe można łatwo i szybko etykietować w długościach 2, 10 i 20 mm według potrzeb (patrz Dane techniczne)
  • Obrót bębna znakującego odbywa się ręcznie lub elektrycznie (w zależności od rodzaju sprzętu)

Pobierz prospekt:

Więcej informacji:

Skontaktuj się z nami: