W naszej ofercie znajduje się szeroka gama uchwytów do maszyn wytrzymałościowych. Posiadamy oprzyrządowanie do badania rozciągania, ściskania, zginania, a także wiele innych specjalnych rozwiązań. Nasze uchwyty do maszyn wytrzymałościowych charakteryzują się różnymi kształtami, wymiarami, właściwościami oraz odpowiednimi niezbędnymi zakresami sił i odkształceń. Nasz rozwój w tej dziedzinie jest nieograniczony, dzięki czemu jesteśmy w stanie wykonać niemal każde szczęki do maszyny wytrzymałościowej.

Oprzyrządowanie do rozciągania i ściskania…

 

…dokładne, szybkie i bezpieczne mocowanie.

Wybór odpowiednich uchwytów do maszyny wytrzymałościowej zależy od siły nominalnej, zasady działania i rodzaju powierzchni mocowania oraz od badanego materiału. Nominalną siłę próbki określa się na podstawie jej wytrzymałości i przekroju. Istotny wpływ ma również kształt próbki. Te parametry pozwolą nam dobrać dla Państwa najlepsze szczęki do maszyny wytrzymałościowej.

Pobierz prospekty uchwytów do maszyny wytrzymałościowej

L01 – Płyty do prób ściskania

L02 – Oprzyrządowanie do prób zginania

L03 – Oprzyrządowanie do prób ścinania

L04 – Uchwyty rolkowe

L05 – Uchwyty szczypcowe

L06 – Uchwyty imadłowe

L07 – Uchwyty taśmowe

L08 – Uchwyty klinowe

L09 – Uchwyty do próbek z łbem

L10 – Uchwyty do próbek gwintowanych

L11 – Uchwyty do lin

L12 – Uchwyty pneumatyczne

L14 – Uchwyty do prób oddzierania

L15 – Specjalne akcesoria

L16 – Wkładki do uchwytów do maszyny wytrzymałościowej

Poniżej znajdą Państwo portfolio z naszymi uchwytami do maszyn wytrzymałościowych. Zainteresowanych ofertą, zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Zainteresowanych ofertą na uchwyty do maszyny wytrzymałościowej zachęcamy do wypełnienia poniższego formularza:

Drodzy Klienci, informujemy iż specyfikacja techniczna każdego oferowanego przez nas urządzenia, oprogramowania czy akcesorium może ulec zmianie, ponieważ nasze produkty są dopasowywane do indywidualnych potrzeb każdego Klienta, zgodnie z naszą ideą – od pomysłu do realizacji. Z tego powodu karty katalogowe dostępne na naszej stronie internetowej mają charakter informacyjny i nie mogą stanowić podstawy do oceny technicznej w ramach prowadzonych zapytań ofertowych oraz przetargów. Z uwagi na szerokie spektrum oferowanych produktów, dane techniczne zamieszczone w kartach katalogowych stanowią jedynie część parametrów danego produktu i nie są na bieżąco aktualizowane. Jedynie dokumentacja przesłana bezpośrednio do Klienta z naszych oficjalnych adresów e-mail bądź w wersji papierowej na adres siedziby firmy może stanowić podstawę do weryfikacji zgodności przedstawionej oferty z wymaganiami Klienta.